معرفی و بررسی پاورباکس (PowerBox) میکروتیک

معرفی و بررسی پاورباکس (PowerBox) میکروتیک
میکروتیک برای برق رسانی در بالای دکل و در مکان هایی که نیاز به برق رسانی به چند دستگاه را دارد، راه حلی اندیشیده که در هزینه ها صرفه جویی کرده ومدیریت دستگاه ها را در ارتفاع آسانتر کرده است.ما در این مقاله در مورد دستگاه پاورباکس (PowerBox) صحبت می‌کنیم.

PowerBox چیست؟

شاهکار میکروتیک اینبار در زمینه برق رسانی به دستگاه های خود می باشد. میکروتیک با تولید پاور باکس توانست هزینه کابل کشی، نگهداری و تعویض کابل را کاهش دهد. در نظر داشته باشید که چند دستگاه مانند دوربین، رادیو وایرلس و ... در یکجا جمع شده اند و از هر کدام از آنها باید کابلی جداگانه تا اولین رک کشیده شود.اگر متراژ هر کابل 100 متر باشد و مسیر کابل کشی نامناسب باشد و هر چند وقت یکبار یکی از کابل ها زخمی شود یا آسیب ببیند، بدون در نظر گرفتن هزینه تعویض کابل امکان دارد دستگاه شما مانند دوربین و رادیو نیز بسوزد. اما می‌شود این هزینه ها را خیلی کم کرد.مثلا یک کابل از رک تا تجهیزات کشیده شود و در آنجا نیز یک رک و سوئیچ قرار داد اما اینکار هم هزینه بر است و شما باید هزینه رک، سوئیچ و تعمیر و نگهداری آنها را نیز پرداخت کنید. اما میکروتیک با تولید پاور باکس توانست بسیاری از هزینه ها را کم کند. شما می توانید یک کابل از رک اصلی تا محل قرار گرفتن تجهیزات قرار دهید و با یک کابل کوتاه همه تجهیزات را به پاورباکس متصل کنید.و دیگر نگران برق رسانی و انتقال دیتا تجهیزات نباشید.

پاورباکس میکروتیک   پاورباکس میکروتیک    پاورباکس میکروتیک

مشخصات اصلی پاورباکس میکروتیک

این محصول با کد محصول RB750P-PBr2 شناخته می شود. پردازنده این محصول تک هسته ای می باشد و فرکانس آن 650 مگاهرتز می باشد.حافظه رم این پردازنده 64 مگابایت است و حافظه اصلی آن 16 مگابایت است.

برق رسانی پاورباکس میکروتیک

روتر PowerBox میکروتیک دارای 5 پورت اترنت 100 مگابیت می باشد.که پورت شماره‌ یک آن برای Poe-In است یعنی PowerBox از طریق این پورت برق رسانی می شود.پورت شماره دو تا پنج این روتر برای Poe-out است یعنی دستگاه های دیگر برای روشن شدن باید این پورت ها وصل شوند. توان این روتر 50 وات است و جریان خروجی هر پورت حداقل یک آمپر و حداکثر 2 آمپر می باشد.تستی که ما با پاورباکس انجام داده ایم نتیجه موفقیت آمیزی داشته.ما در ارتفاع 50 متری دکل وایرلس به پاورباکس دو رادیو Lhg ،یک رادیو Sxt و یک اکسس پوینت دیسک میکروتیک متصل کرده ایم که نتیجه آن موفقیت آمیز بوده.

بدنه پاورباکس

شاید نگران این باشید که پاورباکس میکروتیک در محیط OutDoor ضدآب است یا نه.نگران نباشید میکروتیک بدنه پاورباکس را مستحکم تولید کرده و طراحی آن بشکلی است که در مواقطع بارندگی هیچگونه آبی به داخل آن نفوذ نمی‌کند.پس با خیال راحت می توانید آن زا در هر محیطی نصب کنید.

ارسال نظر